You are here: / Hobby / Lecznica dla zwierząt Rzeszów / Squash Warszawa

Squash Warszawa

Squash Warszawa
1 vote, 1.00 avg. rating (47% score)

squash-warszawa-8Squash to ciekawy sport dla osób aktywnych, lubiących ciężką pracę i dynamicznych. Wymaga także posiadania dobrego, zgranego partnera. Z dobrym towarzystwem partyjki będą bardziej przyjemne i na odpowiednim poziomie. Co, oprócz samozaparcia, potrzeba do gry w squasha? Okazuje się, że jest to dyscyplina dosyć niedroga. Jedyną inwestycją jaką musimy poczynić jednorazowo to dobra rakieta. Ceny zaczynają się od 100 złotych wzwyż. Do tego zestaw kilku piłeczek (twardość dobieramy w zależności od naszych umiejętności). Do tego dochodzi tylko koszt wynajęcia hali do gry.

Jeśli chodzi o squash Warszawa ma najwyższe ceny wynajmu hali, od 50 złotych wzwyż. W mniejszych miastach cena waha się od 25 do 50 zł za wynajem sali za godzinę. Koszt ten jednak rozkłada się na dwóch uczestników. Godzina gry często w zupełności wystarczy, bo zajęcie jest naprawdę wyczerpujące. Szacuje się, że podczas jednej intensywnej partii można spalić nawet 800 kalorii. To naprawdę duży wysiłek.

Dlaczego więc warto grać w squasha? To sport angażujący każdy kawałek naszego ciała, pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę zw względu na znaczny ubytek zmagazynowanej energii. Jest też nieobciążający kieszeni. Osoby, które mają problemy z kolanami na początku powinny jednak sprawdzić swoje możliwości i w razie czego ostrożnie grać.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Szamba Betonowe Lesko, pantomograf Gliwice, drążenie foremników, kawitacja kielce, endoskop laryngologiczny sinutronic, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, internorm okno kf410, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, trioxygen 5, Szamba Betonowe Piaseczno