You are here: / Lecznica dla zwierząt Rzeszów / Rekreacja / Pokoje zagadek

Pokoje zagadek

Pokoje zagadek
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Pokoje zagadek (7)Masz zamiar odwiedzić pokój zagadek, ale nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać? Pokoje zagadek to miejsca wypełnione po brzegi dobrą rozrywką. W ich wnętrzach kryją się ciekawe historie i tajemnice, które są ukryte w klimatycznie przygotowanych przestrzeniach. Twoim zadaniem będzie rozwiązanie zagadek, ale jakich historii możesz się spodziewać?

1. Wyprawa i przygoda. Może okazać się, że jesteś podróżnikiem i wraz ze swoją załogą przeszukujecie piramidy, azteckie posiadłości, terytoria Indian. Tylko rozwiązanie zagadek pozostawionych przez przodków pozwoli wam kontynuować wyprawę.
2. Kryminalne zagadki. To jeden z popularniejszych motywów. Otrzymujesz informację, że zostało popełnione przestępstwo, a Twoim zadaniem jest wykrycie sprawcy i rozwikłanie zagadki zbrodni.
3. Nauka. Zwariowani naukowcy i ich geniusz potrafią czasami narozrabiać. Jeżeli chcemy wyjść z pokoju musimy mu pomóc. Odkrywając co robił dany naukowiec, pomagając mu w rozwikłaniu naukowej zagadki mamy szansę na wygraną.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: certyfikat flange fitter, szkiełkowanie kraków, turnabol, Fotoprzekaźnik Sick, GAP Fakturowy BMW, przeszczep łąkotki warszawa, tanie taxi legnica, elwix torba, mezoterapia vivaderm, etykiety inspekcyjne na zamówienie, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa