You are here: / Mobilny bar kawowy / Pieniądze na utrzymanie Miss

Pieniądze na utrzymanie Miss

Pieniądze na utrzymanie Miss
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Miss Wapster pomimo że jest wirtualną kobietą, to podobnie jak wszystkie przedstawicieli płci pięknej posiada duże potrzeby, szczególnie, że jest kobietą sukcesu, przed którą stoi świetlana kariera. Bardzo ważne jest więc ciągłe generowanie przychodów, tak aby nasza Miss nie chodziło głodna, miała się za co uczyć, bawić oraz rozwijać.

W grze znaleźć możemy kilka sposobów na zarabianie pieniędzy – najbardziej pewny z nich to oczywiście znalezienie pracy. Aby pracę tą jednak otrzymać potrzebny jest odpowiedni poziom inteligencji (podwyższyć można go poprzez regularne odwiedzanie biblioteki i granie w znajdujące się tam mini-gry – przejście na kolejny poziom w tych łamigłówkach powoduje, że nasze konto także zasilane jest drobnymi sumami). Pamiętaj im wyższy poziom IQ, tym większa możliwość na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Drugi sposób na zarabianie pieniędzy w Miss Wapster to znalezienie sobie chłopaka, który dziennie wypłacał będzie kieszonkowe. Kilka kolejnych wizyt w dyskotece i z pewnością każda Miss znajdzie swojego amanta – im wyższy poziom osiągnięty w grze na tym większe wsparcie z jego strony można liczyć.

W Miss Wapster zarabia się także poprzez pojedynki na styl z innymi Misskami – kiedy do czynienia mamy z przeciwniczkami generowanymi komputerowo nasze szanse są duże, ale zyski skromniejsze. Dopiero tryb multiplayer powoduje, że zarobić można tak naprawdę nieograniczone ilości pieniędzy, stracić można jednak także bardzo wiele. Jednocześnie pamiętać należy, że grając przez sieć można się natknąć na naprawdę doświadczonych zawodników.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: balayage fryzjer kraków, Drepo zadaszenia tarasów, Vademecum elektryka SEP, drążenie foremników, kawitacja kielce, orienteering miejski na imprezę integracyjną, docieplenie granulatem Radom, redox extreme efekty, Gniewiński portal, tanie taxi legnica, geodeta głogów cennik