You are here: / Dobry weterynarz Rzeszów / Rozrywka / Teambuilding na statku / Paintball Kraków

Paintball Kraków

Paintball Kraków
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

paintball-krakow-4Odrobina rywalizacji jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła, a może wzbudzić niesamowite emocje. Daj się porwać w wir walki, zbierz grupę znajomych i wszyscy razem wybierzcie się na Paintball Kraków. W ten sposób nie tylko spędzicie czas w gronie najbliższych, ale też dostarczycie sobie niepowtarzalnych wrażeń.

A czym właściwie jest paintball? To forma zabawy czy też sportu w której zawodnicy są wyposażani w broń. Jest to jednak broń specjalna – zamiast naboi ma ona kulki wypełnione farbą. W efekcie, kiedy taka kulka zderzy się z celem, pęka i dzięki temu wyraźnie widać, że ktoś oberwał.
Sama gra może mieć różny przebieg – wszystko zależy od kreatywności właścicieli pola, gdzie może odbyć się bitwa. Czasami chodzi o zdobycie flagi przeciwnika z jego bazy, ale opcji jest dużo więcej. Najlepiej sprawdź jakie scenariusze proponuje firma najbliżej Ciebie.
Kiedy już wybierzesz najbardziej atrakcyjną dla Ciebie wersję gry, w pełni zaangażuj się w walkę. No i pamiętaj, że najważniejsza jest dobra zabawa!

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: kubota l3200 cena, Fotoodmładzanie żary, przesłony wodoszczelne, turnabol, elwix torba, highlightersmink, baront schody, Szamba Betonowe Brzozów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, busy do danii szamotuły, markizy Kęty