You are here: / Duet skrzypcowy / Ręcznie robione muszki / Rozrywka / Musimy porozmawiać o Kevinie (We Need to Talk About Kevin)

Musimy porozmawiać o Kevinie (We Need to Talk About Kevin)

Musimy porozmawiać o Kevinie (We Need to Talk About Kevin)
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

rozrywka (9)Rodzina Ewy i Franklina wygląda na normalną zgodną rodzinę; jest jednak jak to bywa pewne ?ale?. Oboje rodzice wolą uciekać od problemów codziennego życia niż stawiać im czoła, a największym ich problemem staje się syn Kelvin, który okazuje się demonicznym nastolatkiem potrafiącym manipulować całym swoim otoczeniem i nieuznającym żadnych zasad. Już od dzieciństwa sprawdzał czy miłość matki do niego ma jakieś granice. Film składa się z dwóch przeplatających się wątków:, gdy Kelvin był kilkuletnim ślicznym chłopczykiem a jego matka dobrze zapowiadająca się pisarka próbuje tłumaczyć sobie nietypowe zachowania synka i gdy Kevin był już nastolatkiem i doprowadza matkę na skraj załamania nerwowego a ona z atrakcyjnej pewnej siebie kobiety staje się wrakiem człowieka. Wszyscy naokoło właśnie ją oskarżają za to, jakim strasznym człowiekiem staje się jej syn i to ona zeskrobuje ze ściany niezadowolenie sąsiadów wyrażające się w oblewaniu ich domu czerwoną farbą. Film opowiada o trudnej i mało omawianej sprawie czy można nie kochać własnego dziecka?

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: geodeta głogów cennik, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, vetrex-v90-alphaline, osb stopfire, CPE Gliwice, zeltiq Warszawa, pantomograf Gliwice, Usuwanie owłosienia żary, elwix torba, bcaa katowice sklep, vetrex okna bielsko biała