You are here: / Ekrany bezszwowe wynajem / Gry / Nartorolki / Gry komputerowe

Gry komputerowe

Gry komputerowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rozrywka (12)Gry komputerowe – co takiego w sobie mają, że przyciągają przed ekran monitora ludzi w każdym wieku na długie godziny? W czym tkwi sekret ? Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie zapomnieć o bożym świecie, nie czuć zmęczenia, głodu, pragnienia? Czy to sukces twórców gier, że bywamy od nich naprawdę uzależnieni?

Rekordzista z Księgi Guinessa, spędził przed komputerem 135 godzin i 50 minut. Zaplanował bicie rekordu i udało mu się to zrobić, choć sam przyznał, że zdarzało mu się wcześniej wielokrotnie grać bez przerwy całymi dniami. Niestety naukowcy biją na alarm, by z dóbr cywilizacji korzystać z umiarem. Zdarzały się przypadki całkowitego wyczerpania, odwodnienia i śmierci wśród nałogowych graczy. Wszystko jest dla ludzi, gry komputerowe także, nawet przedszkolaki mogą ćwiczyć koordynację ręka – oko w prostych zadaniach przeznaczonych dla ich grupy wiekowej. Najlepiej wszak uczymy się niepostrzeżenie poprzez zabawę, gdy jesteśmy zrelaksowani i odprężeni. Grajmy z rozsądkiem, pamiętając, że prawdziwe życie toczy się po wyłączeniu komputera.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: wałki pa66, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, highlightersmink, rodogosz ogrody, CPE Gliwice, markizy Kęty, lpk110, osb stopfire, internorm okno kf410, Vademecum elektryka SEP