You are here: / Ekrany bezszwowe wynajem / Rozrywka / Fototapety na Wymiar

Fototapety na Wymiar

Fototapety na Wymiar
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Fototapety na wymiar (6)Przedpokój to bardzo trudne pomieszczenie. Jest to ciąg komunikacyjny, więc ciężko w pełni wykorzystać dostępną w nim przestrzeń. Trzeba uwzględnić otwierające się drzwi, nie można zbyt zabudować wąskich przejść. Są jednak sposoby na to, żeby maksymalnie wykorzystać metry kwadratowe przedpokoju!

Pomaluj przedpokój na jasny kolor. Ściany w nim często się brudzą, bo opieramy się o nie, wnosimy zakupy, paczki rowery. Od razu załóż, że jest to pomieszczenie, które co wiosnę trzeba będzie pomalować. Nie staraj się ukryć brudu na ciemnej farbie, ale swobodnie postaw nawet na biały kolor! Wykorzystaj każdą wnękę. Jeśli to możliwe postaw w nich szafy z drzwiami przesuwnymi. Na drzwiach możesz położyć fototapety na wymiar, które dodadzą twojemu domowi oryginalności, a odpowiedni wzór optycznie powiększy przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem są też pawlacze pod sufitem. Możesz w ten sposób zyskać przestrzeń do przechowywania nawet nad drzwiami wejściowymi. No i koniecznie powieś na ścianie duże lustro!

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: lpk208, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, elwix torba, osb stopfire, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, kubota l3200 cena, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, etykiety inspekcyjne z datą, standy eliptyczne cena druku, markizy Kęty, Tynk silikonowy Lakma