You are here: / Eleganckie designerskie muchy / Gry / Escape room Trojmiasto

Escape room Trojmiasto

Escape room Trojmiasto
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Czym jest escape room?

Escape room trojmiasto to innowacyjna forma gry na miarę XXI wieku. Jej zasady są ściśle określone, a co więcej, tak pomyślane, że żaden z uczestników na pewno nie będzie się nudził. Escape room trojmiasto dostarcza wielu niesamowitych przeżyć i emocji, ponieważ jest grą zespołową, w czasie której można się doskonale bawić.

Nieznana dotychczas w Polsce rozrywka bije rekordy popularności, ponieważ interesują się nią wszyscy – niezależnie od wieku i płci. Jest to w pełni uzasadnione, ponieważ gra wymaga zaangażowania i może mieć – poza sensu stricte rozrywkowym charakterem – także aspekt edukacyjny.

Na sześćdziesiąt minut uczestnicy zostają zamknięci w odpowiednio przygotowanym pomieszczeniu, a ich zadanie polega na wydostaniu się z niego. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste i oczywiste, gdyż mają do pokonania wiele różnych przeszkód. Muszą wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także umiejętnością postrzegania różnych zjawisk, a niejednokrotnie wiedzą.

Nic nie jest w stanie tak rozbawić uczestników gry, jak wspólne zmaganie się z przeciwnościami, co jednocześnie staje się elementem integracyjnym, pozwalającym na lepsze poznanie i zrozumienie grona najbliższych przyjaciół. Taka rozrywka cieszy się ogromnym powodzeniem. Każdy, kto raz tam zawita – choćby przez przypadek – stanie się stałym bywalcem escape roomu trojmiasto. Dlaczego? To oczywiste. Nigdzie nie będzie się tak świetnie bawić jak w nazywanym umownie domu zagadek. Wszyscy lubią wyzwania i chętnie zmierzą się z przeciwnościami.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, przesłony wodoszczelne, kubota l3200 cena, fluorokrzemian glinu, szkiełkowanie kraków, Szamba Betonowe Lesko, żwir siany ostrów, rozstępy biceps, vetrex-v90-alphaline, kinesiotaping bielsko biała, Vademecum elektryka SEP