You are here: / Gry / Mobilny bar kawowy / Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Czarter Chorwacja (5)Wiele osób może powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż szczęśliwe wakacje z rodziną. Oczywiście coś w tym jest i posiadanie rodziny to z całą pewnością przyjemna sprawa, mimo wszystko, ma to też swoje wady – niestety.

Dziś spróbuję przedstawić Państwu najważniejszą wadę posiadania rodziny. Żyjemy w czasach pełnego równouprawniania, łatwego dostępu kobiet do systemu edukacji, pracy i wszystkich możliwych przywilejów. Niestety, obowiązek płacenia za rodzinne wakacje jakoś zawsze spoczywa na mężczyźnie. Może się mylę? Może tylko u mnie tak jest?

Nie ważne, u mnie nie ma nawet myśli o tym, żeby żona dorzuciła się do wakacji, za to bardzo chętnie dorzuci się do krzyczenie, jakobym zbyt wiele rzeczy wrzucił do walizki. Taki to już urok wspólnych, rodzinnych wakacji.

Oczywiście po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej hasła: „czarter Chorwacja” szybko poznaję wcale nie taką wysoką cenę. Później jeszcze tylko zamówić hotel, kłótnia o to, ze wziąłem za mało rzeczy, że dziecko musi mieć zapas kosmetyków bo te, które są na miejscu z pewnością się nie nadają… I gotowe, możemy jechać.

Ciekawe artykuły:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: usuwanie graffiti toruń, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Lesko, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, szkiełkowanie kraków, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, złomowanie auta tarnobrzeg, przesłony wodoszczelne, internorm okno kf410, Wiedzopedia